Certifikát

cetifikat Certifikát cze
ISO9001:2000

SGS CZ

Firma M&V spol. s r.o. Vsetín, velkoobchod nářadím, nástroji a stroji, byla založena v roce 1991 a o dva roky později zahájila vlastní obchodní činnost. V naší nabídce najdete nářadí a nástroje na obrábění kovů a dřeva, upínací nářadí, brusivo, měřidla, včetně elektrického ručního nářadí a malých obráběcích strojů. Disponujeme největším skladem v České republice a zastupujeme více než tři sta výrobců. Za těchto podmínek jsme schopni operativně uspokojovat komplexní požadavky odběratelů v tuzemsku i zahraničí a poskytovat jim obchodnětechnické služby.

Dodávaný sortiment je především českého původu. V případě, že se v ČR určitý typ zboží nevyrábí, nabízíme výrobek z dovozu. Obchodní činnost provozujeme nejen v ČR, ale i v zahraničí, a to prostřednictvím dceřiných společností, konsignačních skladů i přímých prodejců. M&V spol. s r.o. Vsetín patří v ČR k největším obchodním společnostem s uvedeným sortimentem a svou pozici na trhu každoročně upevňuje.

Roku 2005 byl uveden do provozu internetový obchod e-katalog, kde si zákazníci mohou prohlédnout aktuální ceny výrobků s možností jejich okamžitého objednání.

Výrobní divize STIMZET společnosti M&V, s. r. o. se zabývá výrobou a prodejem nástrojů a nářadí značky STIMZET. Vznikla na začátku roku 2010 odkoupením bývalé firmy STIMZET a.s. velkoobchodní firmou M&V, s. r. o. Cílem společnosti je nabízet zákazníkům z řad průmyslových podniků a profesionálů, ale také obchodním organizacím, vysoce kvalitní nástroje pro obrábění otvorů. Výrobní program firmy tvoří zejména vrtáky, výhrubníky, výstružníky, záhlubníky a speciální nástroje značky STIMZET vyráběné z nejkvalitnější rychlořezné oceli HSS a HSSCo. Kromě standardních produktů vyrábí také speciální nástroje dle požadavků zákazníka. V současné době je společnost jedním z jejich nejvýznamnějších evropských producentů. Tohoto postavení dosáhla zejména díky své orientaci na zákazníka a výhodných cenách nástrojů při zachování jejich vynikající kvality.
Tradice výroby nástrojů na otvory a cesta k současnému úspěchu značky STIMZET začala již v roce 1937 v bývalé firmě Zbrojovka Vsetín. Výsledkem spojení dlouholetých zkušeností s využíváním moderních technologií a neustálými inovacemi je vysoká kvalita nástrojů STIMZET a tomu odpovídající spokojenost dnes již několika set zákazníků firmy.